«Πώς μπορώ να έχω τη ζωή που μου αξίζει», σεμινάριο από τον κ. Θανάση Τσιβίλη Παραολυμπιονίκη και Εισηγητή σε θέματα προ

Ανακοινώσεις Τμήματος Διοίκησης Επιχειρήσεων.
Δημοσιεύσεις μόνο από τους Συντονιστές.

Συντονιστής: tde_akad_gram

Απάντηση
ekokolaki
Δημοσιεύσεις: 1637
Εγγραφή: 23 Μαρ 2018 11:36

«Πώς μπορώ να έχω τη ζωή που μου αξίζει», σεμινάριο από τον κ. Θανάση Τσιβίλη Παραολυμπιονίκη και Εισηγητή σε θέματα προ

Δημοσίευση από ekokolaki »

«Πώς μπορώ να έχω τη ζωή που μου αξίζει», σεμινάριο από τον κ. Θανάση Τσιβίλη Παραολυμπιονίκη και Εισηγητή σε θέματα προσωπικής ανάπτυξης και συμβουλευτικής, Πέμπτη 10 Νοεμβρίου 2022 ώρα 13:45 – 14:30, αίθ. 2Α στο κτήριο της Σχολής στην οδό Κοραή

Την Πέμπτη 10 Νοεμβρίου 2022 και ώρα 13:45 – 14:30, στην αίθ. 2Α στο κτήριο της Σχολής στην οδό Κοραή στο πλαίσιο του μαθήματος Οργανωσιακή Συμπεριφορά, ο κ. Θανάσης Τσιβίλης θα πραγματοποιήσει το σεμινάριο με θέμα:

«Πώς μπορώ να έχω τη ζωή που μου αξίζει»

Ο κ. Τσιβίλης είναι Παραολυμπιονίκης και Προπονητής Αθλητών με Αναπηρία. Πρόσθετα, είναι Ά Αντιπρόεδρος της Ελληνικής Παραολυμπιακής Επιτροπής και Πρόεδρος της Επιτροπής Παραολυμπιακής Ακαδημίας. Τα τελευταία χρόνια είναι εισηγητής σε θέματα προσωπικής ανάπτυξης και συμβουλευτικής, έχοντας παρακολουθήσει σεμινάρια προσωπικής ανάπτυξης (N.L.P. – Συναλλακτική Ανάλυση- Δημιουργία Οραματισμού), καθώς και σεμινάριο στα Εθνικό Καποδιστριακό Πανεπιστήμιο Αθηνών σε θέματα οργάνωσης και προσωπικής συμβουλευτικής.

Από τη διδάσκουσα
Απάντηση

Επιστροφή στο “Τμήμα Διοίκησης Επιχειρήσεων”