ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΚΥΡΗΞΗ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΥ

Συντονιστές: cvark, e.dimopoulou, fkait, ihl, amilopteri, nassiah, env10068, piyika, secr-culturaltec

Απάντηση
amilopteri
Δημοσιεύσεις: 69
Εγγραφή: 05 Φεβ 2013 15:19

ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΚΥΡΗΞΗ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΥ

Δημοσίευση από amilopteri »

ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΣΠΟΥΔΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΚΥΡΗΞΗ ΠΤΥΧΙΟΥΧΟΥ

Οι φοιτητές που πληρούν τις προϋποθέσεις και έχουν συμπληρώσει τα 44 (ή 52) μαθήματα που απαιτούνται οφείλουν να καταθέσουν στην Γραμματεία
Αίτηση - Υπεύθυνη Δήλωση (επισυνάπτεται) στην οποία αναγράφουν:
Α) Δεν θα ανανεώσω ξανά την εγγραφή μου,
Β) Επιθυμώ να συνυπολογιστούν στο βαθμό του πτυχίου μου και τα 44 (ή 52) μαθήματα στα οποία έχω επιτύχει μέχρι σήμερα,
Γ) δεν θα αλλάξει σε τίποτα η αναλυτική μου βαθμολογία,
Δ) επιθυμώ η Γραμματεία να προβεί σε κάθε απαραίτητη ενέργεια για την ανακήρυξη μου σε πτυχιούχο .

Οι φοιτητές που πληρούν τις προϋποθέσεις και έχουν συμπληρώσει 44 + (ή 52+) μαθήματα οφείλουν να καταθέσουν στην Γραμματεία
Αίτηση - Υπεύθυνη Δήλωση (επισυνάπτεται στο σχετικό link) στην οποία αναγράφουν:
Α) Δεν θα ξανακάνω ανανέωση εγγραφής,
Β) Δεν θα αλλάξει σε τίποτα η αναλυτική μου βαθμολογία,
Γ) Δεν επιθυμώ να συνυπολογιστούν στον βαθμό του πτυχίου μου τα παρακάτω μαθήματα: α)………., β)………. κτλ,
Δ) Επιθυμώ η Γραμματεία να προβεί στις απαραίτητες ενέργειες για ανακήρυξη μου σε πτυχιούχο.

Η Αίτηση – Υπεύθυνη Δήλωση γίνεται από τον ενδιαφερόμενο φοιτητή και κατατίθεται στη Γραμματεία ή αφού θεωρηθεί το γνήσιο της υπογραφής αποστέλλεται σε μήνυμα με θέμα: ΑΙΤΗΣΗ – Υ.Δ. ΓΙΑ ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΗ ΣΠΟΥΔΩΝ στην ηλεκτρονική διεύθυνση: secr-culturaltec@aegean.gr από την φοιτητική ηλεκτρονική διεύθυνση του ενδιαφερόμενου φοιτητή.
Συνημμένα
aitisi ypefthini dilosi me 52 ή 44 mathimata.doc
(50 KiB) Μεταφορτώθηκε 634 φορές
aitisi ypefthini dilosi me 52+ ή 44+ mathimata.doc
(50 KiB) Μεταφορτώθηκε 485 φορές
Απάντηση

Επιστροφή στο “Τμήμα Πολιτισμικής Τεχνολογίας και Επικοινωνίας”